Czytelna strona internetowa

Prosta i przejrzysta strona internetowa dla twojej firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy stworzyć dla Ciebie całą stronę internetową – rozpoczynając od szaty graficznej, a kończąc na przydatnych funkcjonalnościach oraz optymalizacji czasu ładowania. Bez dodatkowych i nie potrzebnych kosztów. Nie czekaj, zapoznaj się z podstroną i jak najprędzej skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Tworzenie stron internetowych
#strona_www, #strona_wizytowka

Tworzenie stron internetowych

Zacznij być widoczny dla wszystkich swoich potencjalnych klientów.

W momencie prowadzenia działalności bez żadnej wizytówki spowalniamy lub totalnie unieruchamiamy rozwój firmy w sieci. Dzięki prostej zmianie myślenia i zaopatrzeniu się w przejrzystą stronę zwiększamy szanse że firma trafi do nowych klientów gotowych zapłacić za usługi bądź produkty firmy.

Strona internetowa dla firm

Projektowanie stron

Wysokie koszty stworzenia strony to mit powielany przez wiele osób.

W przeciwieństwie do czasów gdy Internet dopiero raczkował obecnie cena strony internetowej nie jest wcale tak duża jak mogłoby się to wydawać. Koszt projektu jest w głównej mierze obliczany na podstawie szaty graficznej oraz liczby funkcjonalności przyszłej witryny. Orientacyjnie cena przeciętnej usługi znajduje się w przedziale 250-650 złotych.

Projektowanie stron WWW

Witryna internetowa

Responsywna strona WWW zaopatrzona w wstępną optymalizację.

Strona internetowa, która rozjeżdża się w wersji mobilnej lub jej czas ładowania jest zbyt długi nie jest przekonującą wizytówką reprezentującą jakąkolwiek firmę. Najważniejsze z punktu widzenia sprzedażowego jest pierwsze wrażenie użytkownika. Dlatego wszystkie nasze projekty są już na wstępie zaopatrzone w niezbędne standardy oraz funkcjonalności.

Strona WordPress

Strona WWW

Czas realizacji witryny internetowej jest szybszy niż kiedykolwiek.

W celu odpowiedzi przeanalizowaliśmy kilka-kilkadziesiąt stron, które mieliśmy przyjemność tworzyć dla naszych klientów. W zależności od poziomu skomplikowania czas przygotowania projektu znajduje się w przedziale od 2 do 7 dni.

strona wordpress

Strona WordPress

Strona internetowa z potencjałem na dalszy rozwój i modyfikacje.

Jednorazowa strona, na której nic nie można zmienić bez pomocy specjalisty bo jest napisana jakimś niezrozumiałym językiem to przeszłość. Jako firma informatyczna zapewniamy, że w większości przypadków strona posiada panel kontrolny.

Inne najczęściej pojawiające się pytania dotyczące usługi projektowania stron

Odpowiedź jest stosunkowo prosta, tak – każda strona internetowa, którą projektujemy musi spełniać szereg wymogów jakości przed oddaniem projektu do rąk klienta.
Jednym z nich jest chociażby responsywność lub wstępna optymalizacja.

Domyślnie wszystkie strony, które projektujemy nie są zintegrowane z jakimikolwiek narzędziami zewnętrznymi, które wymagają kodów API lub zalogowania. Aby taka funkcjonalność znalazła się na liście rzeczy do wprowadzenia na przyszłej stronie to należy poinformować o tym przed lub w trakcie realizacji.

Przykładowymi narzędziami zewnętrznymi, o których mowa to bezsprzecznie Google Search Console, Google Analytics lub Facebook Pixel.

Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta, jednakże ze względu, iż nie wiemy jak działają inne firmy na rynku – to warto wyjaśnić, że w sytuacji jeśli projekt nie spełni Państwa oczekiwań to wtedy jest on poddawany zmianie tak długo jak tylko trzeba.

To zależy od wcześniejszych ustaleń oraz wielkości budżetu przeznaczonego na projekt. Domyślnie w większości przypadków strona z uwagi na mniejszy budżet i prostotę administrowania oparta jest o system CMS WordPress lub Joomla.

Rozliczenie w przypadku większości zrealizowanych stron WWW działa za każdym razem identycznie – czyli na podstawie faktury. Dokument wystawiany jest dopiero w momencie zakończenia i zaakceptowania projektu przez klienta.

Dlaczego nie my?
Najważniejsze powody:

Strona dla firm

Ciągle zwiększanie naszych kompetencji.

Budowanie czytelnych stron internetowych, tak samo jak cała branża IT lub ogólnie cały świat nieprzerwanie się rozwija. My jako część tego systemu staramy się nie marnować czasu i na bieżąco udoskonalać nasze umiejętności oraz narzędzia, których używamy.

strona dla małych firm
Strona dla firm

Strona wizytówka

Wsparcie merytoryczne i techniczne projektu.

Witryna została ukończona, a po miesiącu pojawił się błąd? Chcesz coś zmienić ale znikąd strona postanowiła odmówić posłuszeństwa i nie do końca wiesz o co chodzi? Współpracując z Nami możesz zawsze liczyć na pomoc.

Czy możemy rozpocząć współpracę?